Платники податків Рівненщини сплатили до бюджетів більше 101 млн грн в рахунок погашення податкового боргу

Дата: 23.10.2023 14:49

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що за січень-вересень поточного року, за рахунок вжитих заходів із погашення податкового боргу, до зведеного бюджету країни від платників Рівненщини надійшло 101,4 млн грн, що на 16,3 відс більше, ніж за дев’ять місяців минулого року.

Із загальної суми сплачених в рахунок погашення податкового боргу коштів, до державного бюджету надійшло 74,2 млн грн, а до місцевих бюджетів - 27,2 млн гривень.

В цілому, податкова заборгованість платників до бюджетів усіх рівнів зменшилась порівняно з початком року на 27,8 млн гривень.

Аби не відчувати на собі дієвість заходів стягнення, вжиття яких передбачене законодавчими актами, податківці закликають платників відповідально ставитись до сплати податків, самостійно стежити за наявністю чи відсутністю боргу та своєчасно сплачувати визначені суми податкових зобов'язань.

Нагадуємо, що кожен може самостійно перевірити наявність чи відсутність податкового бору, скориставшись Електронним кабінетом (https://cabinet.tax.gov.ua/).

Пам’ятайте: кожна гривня, сплачена до бюджету, - це важлива складова економічного фронту та реальна допомога ЗСУ.