Майже 10 тисяч жителів району взяли участь в спортивних заходах проєкту «Активні парки».

Дата: 17.10.2023 15:47

Соціальний проєкт «Активні парки» є однією із складових Програми Президента «Здорова Україна» і спрямований не тільки на підтримку активного способу життя серед місцевого населення, а й для покращення психоемоційного стану та ментального здоров’я учасників.

Попри воєнний стан в країні, координатори «Активних парків» на локаціях активно організовують різноманітні рухові активності та спортивні заходи, оскільки, спорт в таких умовах дозволяє знизити рівень стресу та зміцнити організм.

Реалізація цього проєкту на Сарненщині розпочалася ще у 2021 році, і на сьогодні в усіх 11 громадах району вже функціонують активні парки.

Станом на 1 вересня 2023 року виділяються найактивніші громади району, які провели значну кількість спортивних активностей.

Серед них:

Сарненська та Степанська громади, які провели по 146 спортивних заходів;

Вирівська ТГ – 98;

Рокитнівська ТГ – 97;

Старосільська ТГ – 79.

Всього до занять спортом у рамках проєкту «Активні парки» долучились майже 10 тисяч жителів.

Зазначимо, що займатися спортом у таких локаціях можна не тільки під час організованих заходів, але і самостійно та за допомогою навігаційних матеріалів з QR-кодами біля кожного тренажера з доступом до онлайн-тренувань.Фото без описуФото без описуФото без опису