НАДС проводить опитування щодо попередження та протидії насильству

Дата: 09.10.2023 16:40

Безпеки 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року передбачено організацію навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальними короткостроковими програмами з питань запобігання та протидії гендерно зумовленому, зокрема домашньому насильству.

Національне агентство України з питань державної служби спільно з Вищою школою публічного управління, Апаратом Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики, Національною соціальною сервісною службою
України за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні проводить опитування представників органів державної влади та місцевого самоврядування з метою вивчення навчальних потреб з питань попередження та протидії насильству за ознакою статі, зокрема домашньому насильству.

Опитування у форматі анкети у Google Forms буде доступне до 14 жовтия 2023 року за посиланням:  https://forms.gle/13aq4HReVLLUh32M7