Платники податків Рівненщини сплатили до бюджетів понад 7,6 мільярда гривень ПДФО

Дата: 09.10.2023 15:05

За дев’ять  місяців поточного року з легальних доходів  платників податків області  бюджети усіх рівнів отримали 7 мільярдів 663 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 1,6 мільярда , або на 26 відсотків перевищує надходження відповідного періоду 2022 року.

Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Андрій Троцко, до місцевих скарбниць громад Рівненщини надійшло 6 мільярдів гривень (+1 млрд 241 млн грн до 2022 року), до державного бюджету – 1 млрд 635 мільйонів  гривень (+354 млн грн до 2022 року).

Така позитивна динаміка надходжень ПДФО є результатом відповідальності платників податків області, які легально та прозоро працевлаштовують громадян, а також нарощують розміри зарплат найманих працівників, з яких утримують та перераховують до бюджету податки.