Сарненська районна державна адміністрація
Рівненська область
Логотип Diia Державний Герб України

Захисників і захисниць Сарненщини відзначили напередодні свята.

Дата: 29.09.2023 12:01
Кількість переглядів: 161

Цієї неділі в Україні відзначатимуть одне з найголовніших державних свят – День захисників і захисниць України.

Починаючи з 2023 року свято, яке раніше відзначалося 14 жовтня, матиме нову дату – 1 жовтня. Цей день є особливим для всієї нашої країни, коли ми вшановуємо стійкість та відвагу наших захисників і захисниць, віддаємо належну шану полеглим та згадуємо Героїв, які боролися і відстоювали свободу і незалежність України навіть ціною власного життя.

Сьогодні напередодні Дня захисників і захисниць України заступниця голови Сарненської райдержадміністрації Любов Мацигон, керівник апарату Сарненської райдержадміністрації Тамара Пупко та Сарненський міський голова Серпенінов Руслан відвідали захисників і захисниць Сарненщини, привітали їх і нагородили відзнаками. Присутні також вшанували хвилиною мовчання тих, хто стояв на захисті Батьківщини і загинув у боротьбі за її незалежність, суверенітет та територіальну цілісність.

За високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, Грамотами від голови Сарненської райдержадміністрації були нагороджені 9 наших захисників та захисниць.

Шановні захисники та захисниці! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу.

Слава Героям! Слава Україні!