Захисників і захисниць Сарненщини відзначили напередодні свята.

Дата: 29.09.2023 12:01

Цієї неділі в Україні відзначатимуть одне з найголовніших державних свят – День захисників і захисниць України.

Фото без описуПочинаючи з 2023 року свято, яке раніше відзначалося 14 жовтня, матиме нову дату – 1 жовтня. Цей день є особливим для всієї нашої країни, коли ми вшановуємо стійкість та відвагу наших захисників і захисниць, віддаємо належну шану полеглим та згадуємо Героїв, які боролися і відстоювали свободу і незалежність України навіть ціною власного життя.

Сьогодні напередодні Дня захисників і захисниць України заступниця голови Сарненської райдержадміністрації Любов Мацигон, керівник апарату Сарненської райдержадміністрації Тамара Пупко та Сарненський міський голова Серпенінов Руслан відвідали захисників і захисниць Сарненщини, привітали їх і нагородили відзнаками. Присутні також вшанували хвилиною мовчання тих, хто стояв на захисті Батьківщини і загинув у боротьбі за її незалежність, суверенітет та територіальну цілісність.

За високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, Грамотами від голови Сарненської райдержадміністрації були нагороджені 9 наших захисників та захисниць.

Шановні захисники та захисниці! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу.

Слава Героям! Слава Україні!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису