Інформаційно-довідкові послуги з питань оподаткування можна отримати у Контакт-центрі ДПС

Дата: 08.09.2023 08:02

В ГУ ДПС у Рівненській області звертають увагу платників податків, що  Контакт-центр ДПС (https://zir.tax.gov.ua/main/index/contact/)  надає суб’єктам господарювання та громадянам інформаційно-довідкові послуги з питань оподаткування, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДПС, а також щодо роботи Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ДПС.
         Відповіді надаються за визначенням абонента: телефоном, факсом, електронною поштою.
        Контакт-центр також приймає звернення заявників на сервіс «Пульс» та усні звернення громадян відповідно до Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян».

Крім того, ДПС, орієнтуючись на сучасні технології, постійно вдосконалює сервіси, за допомогою яких надаються інформаційно-довідкові послуги фізичним та юридичним особам, у зв’язку з чим пропонує платникам безкоштовно завантажити мобільні додатки ЗІР на базі Android та iOS: m.zir.tax.gov.ua.