Надання адміністративних послуг на території Рівненської області для ветеранів, членів їх сімей, членів сімей загиблих Захисників та Захисниць України стало головною темою обговорення під час селекторної наради облдержадміністрації

Дата: 31.08.2023 08:18

Участь в нараді взяли заступниця голови Сарненської райдержадміністрації Руслана Савчук та представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході наради, з метою впровадження у центрах надання адміністративних послуг регіону «єдиного вікна ветерана» були обговорені наступні питання:

функції «єдиного вікна» адміністративних послуг для ветеранів та їх родин;

створення дієвого інструменту взаємодії ветерана з громадами;

отримання послуг, супровід, реабілітація ветеранів.

Довідково. Проєкт Міністерства у справах ветеранів «Єдине вікно Ветерана» - це спеціальний сервіс для ветеранів, де вони самі, їхні родини та родичі загиблих бійців зможуть отримати адміністративні послуги.

Надання якісних послуг ветеранам війни і членам їхніх сімей через мережу ЦНАПів є ефективним інструментом для повернення українських Захисників і Захисниць та їхніх родин до цивільного життя, сприяє гідній самореалізації у суспільстві.