Суб'єктам господарювання Рівненщини відшкодували понад1,1 млрд грн податку на додану вартість

Дата: 25.08.2023 09:37

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що за сім місяців поточного року платникам, які перебувають на обліку в податковій службі області,  відшкодовано з бюджету 1 млрд 134 млн грн ПДВ, що у порівнянні з  відповідним періодом 2022 року більше на 782 млн гривень.

У податковій службі області зазначають, що відшкодування податку на додану вартість здійснюється прозоро, адже електронна система унеможливлює проведення будь-яких махінацій. Платник може отримати бюджетне відшкодування у законодавчо встановлені строки лише в разі правильного ведення податкової звітності, а також без здійснення ризикових операцій, що можуть слугувати мінімізації податкових платежів.

Слід зазначити, що за рахунок відшкодування податку на додану вартість своєчасно поповнюються обігові кошти суб’єктів господарювання, що гарантує розвиток та можливість нарощування обсягів виробництва.