Платники податків Рівненщини сплатили до місцевих бюджетів 4,7 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб

Дата: 15.08.2023 10:01

За січень-липень 2023 року платники податків Рівненщини перерахували до зведеного бюджету 5 млрд 943 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Із цієї суми  79 відсотків, або 4 млрд 675 млн грн отримали місцеві бюджети громад.

За словами в.о начальника ГУ ДПС у Рівненській області Андрія Троцка, якщо порівнювати показники надходжень ПДФО до місцевих бюджетів в поточному році із надходженнями за аналогічний період 2022 року, то приріст податку на доходи фізичних осіб склав майже 31 відсоток. В абсолютній величині додаткові надходження перевищили 1 млрд 92 млн гривень.

Нагадаємо, що ПДФО є бюджетоформуючим податком для бюджетів громад. Тож розвиток громад безпосередньо залежить від відповідального ставлення роботодавців до офіційного працевлаштування працівників та своєчасного перерахування податків із заробітної плати.