З Рівненщини на Херсонщину передали 10 тонн гуманітарної допомоги

Дата: 09.08.2023 10:59

10 тонн гуманітарної допомоги поїхало на Херсонщину з Рівненщини. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Ми передали південному регіону Херсонщини питну воду, пальне, фільтри для очистки води, теплові гармати, човни, гідрокостюми. А також електрогенератори, електронасоси та мотопомпи для відкачування води, бензопили, будівельні інструменти і матеріали. Разом з громадами також направили 129 тисяч літрів бутильованої води та 2 водовози для забезпечення підвозу питної води», - розповів очільник області.

Віталій Коваль також додав, що на ці потреби з місцевих бюджетів було виділено 20,9 млн гривень. Крім того, на території Херсонської області проводять аварійно-відновлювальні роботи бригади «Рівнеобленерго».

Рівненщина продовжує підтримувати Херсонщину. Так, окрім проєкту «Пліч-о-пліч», яку ініціював Президент України Володимир Зеленський, що націлена на відбудову житла, надається також допомога постраждалим і затопленим населеним пунктам.

Разом ми зможемо більше.