П'ять бригад з Рівненщини продовжують відбудовувати Херсонщину

Дата: 09.08.2023 10:56

Рівненська область пліч-о-пліч з Херсонщиною відновлює зруйновану російськими ракетами Кочубеївську громаду.

«Сьогодні там працює 5 бригад, у яких три десятки будівельників, а також спеціалісти з департаменту капітального будівництва. Уже відновили 38 будинків в селі Заградівка, 63 – в Орловому та 7 – в Кочубеївці. Серед зруйнованих об’єктів – 7 соціальної сфери», - розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Також очільник області зазначив, що Рівненщина допомагає Кочубеївській громаді фінансово, адже з обласного бюджету було виділено 3 мільйони гривень, будматеріалами. Віталій Коваль додав, що лише шиферу було завезено на Херсонщину 10 тисяч кв. метрів.

Нагадаємо, в рамках проєкту «Пліч-о-пліч», ініційованого Президентом Володимиром Зеленським, Рівненська область взяла шефство над Кочубеївською ТГ Херсонської області. У селах, що входять до громади, будівельники з Рівненщини міняють дахи, ремонтують будинки та підсобні приміщення, допомагають місцевим жителям.