Цифрові послуги - простота та комфортність процедур з оподаткування

Дата: 11.07.2023 08:00

У Головному управління ДПС у Рівненській області звертають увагу платників податків, що завдяки ефективній співпраці ДПС та Мінцифри громадяни мають змогу користуватися на Порталі «Дія» такими цифровими послугами як  єМалятко, ID14, цифровий податковий номер, шеринг документів, довідка про доходи.

Також на Порталі «Дія» у розділі «Мої податки» доступні такі сервіси податкової для фізичних осіб, як отримання інформації про свої податкові дані, стан розрахунків з бюджетом, дані про банківські рахунки, а також можливість сплати податків та подання декларацій для ФОП-спрощенців.

Також звертаємо увагу на унікальний правовий та податковий простір для IT-компаній - «Дія.City», який поширюється на всю територію України та створює для технологічного бізнесу особливі умови, що враховують специфіку внутрішнього ринку та конкуренцію з іншими країнами.

Складові «Дія.City»: сприятлива податкова система – податок на прибуток 18% або податок на виведений капітал 9%, ЄСВ на рівні 22% з мінімальної зарплати, ПДФО 5% та військовий збір 1,5%; гнучкі форми співпраці з IT-спеціалістами – гіг-контракти, що поєднують переваги фрилансу та соціальні гарантії; гарантії захисту інтелектуальної власності; елементи англійського права, що спрощують доступ до інвестицій; гарантії захисту особи та власності від неправомірного втручання.

Тож пропонуємо використовувати можливості, які  надає цифровізація, та оцінити простоту і комфортність таких послуг.