На захист довкілля платники Рівненщини перерахували 20,9 млн грн екологічного податку

Дата: 05.06.2023 09:33

Упродовж  чотирьох місяців 2023 року для захисту довкілля суб’єкти господарювання Рівненської області перерахували до зведеного бюджету 20,9 млн грн екологічного податку. Це на 6,1 млн грн більше, ніж за відповідний період 2022 року.

Із цієї суми 15,8 млн грн надійшло до державного бюджету (+52% до 2022 року) та 5,1 млн грн було зараховано до спеціального фонду місцевого бюджету (+ 15% до 2022 року).

Звертаємо увагу, що суб’єкти господарювання  сплачують екологічний податок за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин у водні об'єкти, розміщення протягом звітного кварталу відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах - за місцем розміщення стаціонарних джерел, спеціально відведених для цього місць чи об'єктів.