Інформація УСЦН Сарненської РДА, що відповідно до пункту 22 Постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 року №321

Дата: 29.05.2023 08:20

Фото без описуУправління соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації інформує, що відповідно до пункту 22 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби, їх переліку» від 05.04.2012 року №321, наявні засоби реабілітації повернені, строк експлуатації яких не закінчився,  які можна отримати особам з інвалідністю та особам похилого віку.

Засоби реабілітації, що є в наявності в управлінні соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації станом на 05.05.2023 р.

Низькоактивні крісла колісні (КК.2, КК.3)                                           8 шт.

Середньоактивні крісла колісні (КК.2)                                                  5 шт.

Багатофункціональні крісла колісні (КК.1, КК.2, КК.3)                      4 шт.

Дорожні крісла колісні (КК.4.1.1, КК.4.1.2, КК.4.2.1, КК.4.2.2)         5 шт.

Допоміжні засоби для підйому                                                                1 шт.

Столи – парти                                                                                             1 шт.

Ліжка (МО.1.3)                                                                                           1 шт.

За інформацією щодо отримання вищезазначених технічних засобів реабілітації звертатися за адресами: управління соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації  вул. Демократична 46 м.Сарни каб. №7; ВРМ (смт.Рокитне)  вул. Соборна,10; ВРМ (м.Дубровиця) вул.  Воробинська,14А.