З початку року суб’єкти господарювання Рівненщини сплатили понад 63 мільйона гривень акцизного податку

Дата: 23.05.2023 07:58

За 4 місяців поточного року суб’єкти господарювання Рівненщини  сплатили до державного бюджету 63,3 млн грн акцизного податку, що на 58,9 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Із сплаченої суми  58,9 млн грн   акцизного податку сплатили виробники тютюнових виробів, а 4,4 млн грн - пивовари області.

Щоб убезпечити себе від споживання неякісного алкоголю, податківці рекомендують споживачам купувати лише легальну підакцизну продукцію.

Серед умов, які вказують на те, що алкоголь відповідає стандартам якості та перебуває у легальному обігу, - марка акцизного податку встановленого зразка на кожній одиниці продукції та ліцензія у продавця такого товару.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану Державна податкова служба забезпечує контроль за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг шляхом проведення фактичних перевірок.