Ліцензування продажу підакцизних товарів додало бюджетам територіальних громад Рівненщини понад 7,4 мільйона гривень

Дата: 23.05.2023 07:58

За чотири місяці 2023 року до місцевих бюджетів Рівненської області надійшло 7 млн 456 тис гривень плати за ліцензії на продаж підакцизної продукції.

Порівняно з січнем-квітнем минулого року надходження від плати за ліцензії зросли на 21 відсоток, або на 1,3 млн гривень.

Зокрема, платники сплатили:

• за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами – 6,3 млн грн;
  • за ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами 0,613 млн грн;
  • за ліцензіїї на право зберігання пального 0,404 млн грн;
  • за ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним – 0,115 млн гривень.

Нагадаємо, ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями видаються територіальними органами ДПС. Для отримання ліцензії суб'єкт господарювання подає до органу ліцензування за місцем провадження діяльності заяву у довільній формі. Якщо платник під час продажу підакцизних товарів використовує програмні РРО у місці торгівлі, то у заяві він зазначає їх перелік, фіскальні номери, дату реєстрації в контролюючому органі та назву моделі ПРРО.