Сарненська районна державна адміністрація запрошує на роботу завідувача сектору роботи з персоналом апарату Сарненської районної державної адміністрації.

Дата: 19.05.2023 10:25

Опис вакансії посилання

Посадові обов’язки: Реалізація державної політики з питань управління персоналом в районній державній адміністрації. Забезпечення організаційного розвитку персоналу, добір персоналу. Прогнозування розвитку персоналу, заохочення працівників до службової кар’єри, підвищення рівня їх професійної компетентності.

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта не нижче ступеня магістра . Досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

Прийом документів (резюме встановленого зразка) здійснюється до 17:00 год.        24 травня 2023 року.

Контактні дані: Світлана Правник

тел. +380680020543