Понад 3,1 млн грн податкової знижки вже отримали жителі Рівненщини

Дата: 15.05.2023 08:44

За чотири місяці  деклараційної кампанії 2023 року правом на податкову знижку вже скористалися 825 жителів Рівненської області.  За цей час вони задекларували 17,3 млн грн витрат.

За наслідками перерахунків нашим краянам вже повернули більше 3,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Більшість із громадян, а це  80% декларантів, подали декларації на отримання податкової знижки у зв’язку з понесеними витратами на навчання.

Нагадуємо, що громадяни, які мають право на податкову знижку за наслідками 2022 року, можуть скористатися таким правом до 31.12.2023 включно.

Рекомендуємо для подання декларації скористатись Електронним кабінетом (https://cabinet.tax.gov.ua/) на вебпорталі ДПС України.

Нагадаємо, що для спрощення процедури декларування доходів для громадян Державною податковою службою України запроваджено новий сервіс – предзаповнення декларації про майновий стан і доходи, який доступний в Електронному кабінеті.