Конкурс малюнків «Червоний Хрест очима дітей»

Дата: 19.04.2023 10:48

Фото без описуЗ 03 квітня по 14 травня 2023 року Рівненською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України буде проводитись Місяць Червоного Хреста під гаслом «Ми поруч», приуроченого 105 річниці Товариства Червоного Хреста України, та 160 річчю Всесвітнього дня Товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

Метою зазначеного заходу є популяризація милосердя, привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально вразливих верств населення, переміщених осіб із зони військових дій.

Під час Місяця Рівненською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України та місцевими організаціями ТЧХУ буде проведено:

Інформування населення щодо напрямків діяльності Рівненської ООТЧХУ.

Проведення акції «Великодній кошик».

Проведення конкурсу «Червоний Хрест очима дітей».

Об'єднання громадськості по прибиранню до Великодня, висадження саджанців дерев по завчасно обговорених локаціях.

Конкурс малюнків «Червоний Хрест очима дітей» - під такою назвою розпочинається обласний конкурс шкільних малюнків, з нагоди 105-ої річниці Товариства Червоного Хреста України.

Мета конкурсу - привернути увагу до діяльності Товариства Червоного Хреста України.

З умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням:

Для участі у конкурсі необхідно до 1 травня 2023 року заповнити Google­-фopмy з контактними даними та прикріпити до неї малюнок у форматі JPEG.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.