Дата: 17.04.2023 10:55

Сарненська районна державна адміністрація запрошує на роботу головного спеціаліста відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Сарненської  районної  державної  адміністрації.

Опис вакансії

Посадові обов’язки: Забезпечення організації роботи з питань цивільного захисту, спрямованої на функціонування відділу, як постійно діючого органу управління цивільного захисту Сарненської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області.

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра .

Прийом документів (резюме встановленого зразка) здійснюється до 17:00 год. 04 травня 2023 року.

Контактні дані: Дорощук Наталія Григорівна

тел. +380931957124