До місцевих бюджетів Рівненщини платники податків сплатили майже 2,5 млрд гривень

Дата: 07.04.2023 09:41

Протягом січня – березня 2023 року до місцевих бюджетів громад Рівненщини  суб’єкти господарювання та громадяни сплатили 2 млрд 469 млн грн податкових платежів. Ця сума майже на 705 млн грн, або 39,9 % більша за надходження відповідного періоду минулого року.

Найбільше надходжень до місцевих бюджетів забезпечили платники податку на доходи фізичних осіб. Зокрема, протягом трьох місяців 2023 року місцеві скарбниці отримали майже 1 млрд 942 млн грн ПДФО.  Близько 244 млн грн єдиного податку сплатили суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування. Також серед лідерів по наповненню місцевого бюджету податок на землю – його в місцевих скарбницях краю понад 142 млн гривень.

Податкова служба області висловлює вдячність сумлінним платникам, які відповідально сплачують податки. Саме завдяки їхній праці та дисциплінованості місцеві громади мають можливість зі своїх бюджетів фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку.