Вчасна оплата комунальних послуг – наш внесок в енергетичну стійкість держави

Дата: 21.03.2023 08:26

Фото без описуВ умовах воєнного стану стабільне постачання електроенергії є пріоритетною та стратегічно важливою складовою функціонування державних установ, підприємств критичної інфраструктури, об’єктів оборони та населення. Відтак, дуже важливою є вчасна сплата споживачами за отримані комунальні послуги.

Попри всю складність ситуації в державі, в оселі безперебійно подається вода, квартири опалюються, газ і електрика не зникають. Зарплати, пільги та субсидії виплачуються вчасно. Тому і підстав для затримки в оплаті комунальних послуг наразі немає. Накопичені борги все одно доведеться віддавати. Тож варто подбати про те, щоб не створювати заборгованість без причини.

Також звертаємо вашу увагу на те, що сплачувати комунальні послуги можна не виходячи із дому. Для прикладу, через особисті кабінети, мобільні додатки, платіжні системи «Ощад24, «Приват24»., ipay.ua, easypay.

Давайте разом підтримувати свою країну в тилу!