Понад 786 мільйонів гривень єдиного внеску сплачено роботодавцями Рівненщини за січень 2023 року

Дата: 14.02.2023 08:22

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування впродовж січня 2023 року склали понад 786 млн  19 тис гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2022 року надходження ЄСВ збільшились  на 234,2 млн гривень, або 42,4 відсотка.

Нагадаємо, що інформація щодо реквізитів рахунків для сплати податкових платежів та єдиного внеску розміщена в Електронному кабінеті, на субсайті Головного управління ДПС у Рівненській області у рубриці «Рахунки для сплати платежів»  https://rv.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv та у Центрах обслуговування платників.

Звертаємо увагу, що своєчасна і повна сплата податків до бюджету, а також забезпечення заробітною платою працівників на рівні не менше мінімальних соціальних стандартів – це обов’язок кожного роботодавця.

Довідково: розміри єдиного внеску у 2023 році такі: мінімальний ЄСВ – 1474 грн за місяць (22% від мінімальної зарплати); максимальний ЄСВ – 22 110 грн за місяць (22% від 15 мінімальних зарплат).