Сарненська районна державна адміністрація запрошує на роботу завідувача сектору внутрішнього аудиту Сарненської районної державної адміністрації.

Дата: 18.01.2023 09:43

Опис вакансії посилання

Посадові обов’язки: Проведення внутрішнього аудиту діяльності апарату та структурних підрозділів Сарненської районної державної адміністрації, а також комунальних підприємств, установ та закладів, які належать до сфери управління райдержадміністрації.

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта не нижче ступеня магістра . Досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

Прийом документів (резюме встановленого зразка) здійснюється до 17:00 год.        25 січня 2023 року.

Контактні дані: Дорощук Наталія Григорівна

тел. +380931957124