Понад 9,6 млрд грн єдиного внеску сплачено платниками податків Рівненщини у 2022 році

Дата: 06.01.2023 08:17

Упродовж 2022 року платники податків Рівненщини перерахували до спеціальних фондів понад 9 млрд 638 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області  Владислав Грабовий. За його словами, темп росту порівняно з 2021 роком склав 41%, а надходження збільшились на суму, що перевищила 2 млрд 810 млн гривень, що вкрай важливо для своєчасної та повної виплати пенсій та соціальної допомоги.

Нагадаємо, у 2023 році мінімальна заробітна плата за місяць становить 6700 гривень, отже з 1 січня мінімальний розмір єдиного внеску складає 1474 гривень на місяць, а максимальний – 22110 гривень.