Сарненська районна державна адміністрація
Рівненська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) у 2022 – 2023 навчальному році

Дата: 26.12.2022 09:17
Кількість переглядів: 138

 

Вітаємо

переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання (технологій) у 2022 – 2023 навчальному році

 

№ з/п

ПІБ

учасника

Клас

навчання

Місце

Назва закладу освіти (повна)

 

Технічні види праці

  1.  

Кравчук Артем Анатолійович

9

І

Великовербченський ліцей

Сарненської міської ради

  1.  

Кика Микола

Васильович

9

І

Кричильський ліцей ім..Л.Куліша-Зіньківа

Сарненської міської ради

  1.  

Болкуневич Максим Вікторович

9

ІІ

Сарненський ліцей №1 ім.Т.Г.Шевченка

Сарненської міської ради

  1.  

Чернюк Богдан Олександрович

9

ІІІ

Дубровицький ліцей №2

Дубровицької міської ради

  1.  

Мінчук Владислав Валентинович

9

ІІІ

Сарненський ліцей №5

Сарненської міської ради

  1.  

Гладюк Арсен Григорович

11

І

Великовербченський ліцей

Сарненської міської ради

  1.  

Бородавко Олександр Олександрович

11

ІІ

Кричильський ліцей

ім.Л.Куліша-Зіньківа

Сарненської міської ради

  1.  

Ковалевич Дмитро Володимирович

11

ІІ

Масевицький  ліцей

Рокитнівська селищна рада

  1.  

Цибульський Віталій Юрійович

11

ІІІ

Рокитнівський ліцей №1  Рокитнівської селищної ради

 

Обслуговуючі види праці

  1.  

Гопанчук Дарина

Олексіївна

9

І

Глушицька гімназія

Сарненської міської ради

  1.  

Симончук

Анна

Романівна

9

І

Сарненський ліцей №1 ім.Т.Г.Шевченка

Сарненської міської ради

  1.  

Ютовець Вікторія

Василівна

9

ІІ

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

  1.  

Хохол

Вероніка Іванівна

9

ІІ

Орв’яницький ліцей

Дубровицької міської ради

  1.  

Ничипорук Анна Валеріївна

9

ІІ

Рокитнівський ліцей №1  Рокитнівської селищної ради

  1.  

Кравчук Ольга Володиимрівна

9

ІІІ

Великовербченський ліцей

Сарненської міської ради

  1.  

Шемедюк Олександра Юріївна

9

ІІІ

Стрільський ліцей

Сарненської міської ради

  1.  

Бородавко  Альона Вікторівна

9

ІІІ

Кричильський ліцей ім.

Л.Куліша-Зіньківа

Сарненської міської ради

  1.  

Ковальчук Ольга

Олегівна

11

І

Сарненський ліцей №5

Сарненської міської ради

  1.  

Пахнюк   Катерина Олександрівна

11

ІІ

Рокитнівський ліцей №1  Рокитнівської селищної ради

  1.  

Робейко Софія Олександрівна

11

ІІІ

Великовербченський ліцей

Сарненської міської ради

  1.  

Мечкало Карина

Русланівна

11

ІІІ

Сарненський ліцей №2

Сарненської міської ради

 

Дякуємо всім учасникам конкурсу та їх наставникам!

Бажаємо нових звершень!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь