Сарненська районна державна адміністрація
Рівненська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури у 2022 – 2023 навчальному році

Дата: 22.12.2022 12:49
Кількість переглядів: 443

 

Вітаємо

переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з  української мови і літератури у 2022 – 2023 навчальному році

№ з/п

ПІБ

учасника

Клас

навчання

Місце

Назва закладу освіти (повна)

  1.  

Сергійчук

Анастасія Іванівна

7

І

Сарненський ліцей №5

Сарненська міська рада

  1.  

Магрело

Дарина Сергіївна

7

ІІ

Сарненський ліцей №1

ім. Т.Г.Шевченка

Сарненська міська рада

  1.  

Воронова

Вікторія Павлівна

7

ІІ

Сарненський ліцей №4

Сарненська міська рада

  1.  

Кравчук

Анна Сергіївна

7

ІІІ

Великовербченський ліцей

Сарненська міська рада

  1.  

Козак

Олена Степанівна

7

ІІІ

Глушицька гімназія  Сарненська міська рада

  1.  

Волошин Олександр Миколайович

7

ІІІ

Коростський ліцей  

Сарненська міська рада

  1.  

Мельнік

Надія Василівна

7

ІІІ

Кричильськи ліцей

ім. Леоніда Куліша-Зіньківа

Сарненська міська рада

  1.  

Шеремет

Дарина Віталіївна

7

ІІІ

Маловербченська гімназія

Сарненська міська рада

  1.  

Кузнець Вікторія Володимирівна

7

ІІІ

ОП «Люхчанський ліцей»

Сарненська міська рада

  1.  

Драганчук

Назар Миколайович

7

ІІІ

Дубровицька гімназія №1

Дубровицька міська рада

  1.  

Маринич

Ірина Миколаївна

7

ІІІ

Березівський ліцей

Березівська сільська рада

  1.  

Дерпач

Зоряна Василівна

8

І

Сарненський районний ліцей «Лідер»

Сарненська міська рада

  1.  

Красько Станіслав Володимирович

8

ІІ

Залузький ліцей

Дубровицька міська рада

  1.  

Лебідь

Іванна Андріївна

8

ІІ

Сарненський ліцей №5 Сарненська міська рада

  1.  

Коркош

Ніка Володимирівна

8

ІІІ

Дубровицький ліцей

Дубровицька міська рада

  1.  

Юсковець

Ольга Олександрівна

8

ІІІ

Сарненський ліцей №2 Сарненська міська рада

  1.  

Жук

Марта Олександрівна

8

ІІІ

Сарненський ліцей №4 Сарненська міська рада

  1.  

Болюк

Христина Олегівна

8

ІІІ

Сарненський ліцей №1

ім. Т.Г. Шевченка

Сарненська міська рада

  1.  

Богданець

Анна Романівна

8

ІІІ

Масевицький ліцей

Рокитнівська селищна рада

  1.  

Таргонська

Аліна Ігорівна

8

ІІІ

Рокитнівський ліцей №1  

Рокитнівська селищна рада

  1.  

Ніколайчук

Юлія Вячеславівна

9

І

Сарненський районний ліцей «Лідер»

Сарненська міська рада

  1.  

Петровець Анастасія Олександрівна

9

ІІ

Рокитнівський ліцей №1

Рокитнівська селищна рада

  1.  

Король

Діана  Вячеславівна

9

ІІ

Сарненський ліцей №4 Сарненська міська рада

  1.  

Красько

Аліна Дмитрівна

9

ІІІ

Берестівський ліцей

Дубровицька міська рада

  1.  

Оборонова

Марія Андріївна

9

ІІІ

Дубровицький ліцей

Дубровицька міська рада

  1.  

Гопонова

Ольга Іванівна

9

ІІІ

Сваринівська гімназія

Сарненська міська рада

  1.  

Паньковець

Сніжана Петрівна

9

ІІІ

Любиковицький ліцей

Сарненська міська рада

  1.  

Харечко

Катерина Вікторівна

9

ІІІ

Кричильський ліцей

ім. Л. Куліша-Зіньківа

Сарненська міська рада

  1.  

Хомич

Богдана Миколаївна

9

ІІІ

Березівський ліцей

Березівська сільська рада

  1.  

Гаврильчик

Тетяна Василівна

9

ІІІ

Мочулищенська гімназія

Дубровицька міська рада

  1.  

Бухало

Дарина Іванівна

10

І

Великовербченський ліцей Сарненська міська рада

  1.  

Сидорчук

Ангеліна Романівна

10

ІІ

Сарненський районний

ліцей «Лідер»

Сарненська міська рада

  1.  

Єфимець

Христина Леонідівна

10

ІІ

Сарненський ліцей № 1

ім. Т.Г.Шевченка

Сарненська міська рада

  1.  

Воронова

Софія Павлівна

10

ІІІ

Сарненський ліцей №4

Сарненська міська рада

  1.  

Мосійчук

Альбіна Сергіївна

10

ІІІ

Любиковицький ліцей Сарненська міська рада

  1.  

Маринич

Микола Степанович

10

ІІІ

Березівський ліцей

Березівська сільська рада

  1.  

Левчук

Аріна Віталіївна

11

І

Сарненський ліцей № 1

ім. Т.Г.Шевченка

Сарненська міська рада

  1.  

Царук Оксана Сергіївна

11

ІІ

Сарненський районний

ліцей «Лідер»

Сарненська міська рада

  1.  

Кошло Анастасія Сергіївна

11

ІІ

Великовербченський ліцей Сарненська міська рада

  1.  

Рудницька Єлизавета Олександрівна

11

ІІІ

Рокитнівський ліцей №1 Рокитнівська селищна рада

  1.  

Гурик Тетяна Миколаївна

11

ІІІ

Сарненський ліцей №4

Сарненська міська рада

  1.  

Царук Анна Миколаївна

11

ІІІ

Томашгородський ліцей №1

Рокитнівська селищна рада

  1.  

Шибанова Марія Вячеславівна

11

ІІІ

Дубровицький ліцей №2

Дубровицька міська рада

 

Участь у конкурсі взяли 82 учні закладів загальної середньої освіти Сарненського району.

Дякуємо всім учасникам конкурсу та їх наставникам!

Бажаємо нових звершень!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь