Сарненська районна державна адміністрація
Рівненська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2022 – 2023 навчальному році

Дата: 07.12.2022 17:08
Кількість переглядів: 720

Щиро дякуємо всім учасникам ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та астрономії!

Вітаємо:

переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії у 2022 – 2023 навчальному році

№ з/п

ПІБ

учасника

Клас

навчання

Місце

Назва закладу освіти (повна)

1.

Мельник Анастасія Романівна

8

І

Сарненський ліцей №5

2.

Титечко Владислав Васильович

8

ІІ

Коростський ліцей

3.

Болюк Христина Олегівна

8

ІІ

Сарненський ліцей №1 ім. Т.Г. Шевченка

4.

Дебела Віталіна Максимівна

8

ІІІ

ОЗ «Люхчанський ліцей»

5.

Жук Марта Олександрівна

8

ІІІ

Сарненський ліцей №4

6.

Сушко Андрій Володимирович

8

ІІІ

Сарненський ліцей №1 ім. Т.Г. Шевченка

7.

Онищук Микола Вікторович

8

ІІІ

Сарненський ліцей №5

8.

Козак Максим Романович

8

ІІІ

Глушицька гімназія

9.

Бухало Катерина Іванівна

8

ІІІ

Маловербченська гімназія

10.

Каленик Анастасія Віталіївна

9

І

Великовербченський ліцей

11.

Добридник Богдана Русланівна

9

ІІ

Кричильський ліцей

ім. Л.Куліша-Зіньківа

12.

Дорошко Марина Миколаїіна

9

ІІ

Масевицький ліцей

13.

Цуман Анастасія Сергіївна

9

ІІІ

Сарненський ліцей №4

14.

Робейко Анжеліка Василівна

9

ІІІ

Маловербченська гімназія

15.

Маліванчук Таїсія Валеріївна

9

ІІІ

Сарненський ліцей №5

16.

Никитюк Катерина Андріївна

10

І

Сарненський ліцей №1 ім. Т.Г. Шевченка

17.

Воронова Софія Петрівна

10

ІІ

Сарненський ліцей №4

18.

Гоч Катерина Миколаївна

10

ІІ

Великовербченський ліцей

19.

Голощапова Ольга Олексіївна

10

ІІІ

Коростський ліцей

20.

Рудика Максим Миколайович

10

ІІІ

Сарненський районний ліцей «Лідер»

21.

Вакарчук Анастасія Валентинівна

10

ІІІ

Сарненський ліцей № 2

22.

Ющук

Іван Юрійович

10

ІІІ

Рокитнівський ліцей №1

23.

Клок

Влада Сергіївна

11

І

Сарненський ліцей № 5

24.

Гурик Тетяна Миколаївна

11

ІІ

Сарненський ліцей № 4

25.

Давидюк Олександр Григорович

11

ІІ

Великовербченський ліцей

26.

Котяш Ангеліна Сергіївна

11

ІІІ

Залузький ліцей

27.

Бричка Михайло Олегович

11

ІІІ

Масевицький ліцей

28.

Рудницька Єлизавета Олександрівна

11

ІІІ

Рокитнівський ліцей №1

 

переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з астрономії у 2022 – 2023 навчальному році

 

№ з/п

ПІБ

учасника

Клас

навчання

Місце

Назва закладу освіти (повна)

1.

Денисевич Ілля Богданович

10

І

Сарненський ліцей №4

2.

Деркач Агнія Олександрівна

10

ІІ

Дубровицький ліцей

3.

Твердун Тетяна Анатоліївна

11

І

Дубровицький ліцей

4.

Мірко Мар’яна Петрівна

11

ІІ

Сарненський районний ліцей «Лідер»

5.

Гурик Тетяна Миколаївна

11

ІІІ

Сарненський ліцей №4

 

Бажаємо нових звершень!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь