Сарненська районна державна адміністрація
Рівненська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2022/2023 навчальному році в Сарненському районі

Дата: 02.12.2022 08:07
Кількість переглядів: 109

За підсумками  ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2022/2023 навчальному році в Сарненському районі  щиро вітаємо переможців та їх наставників!

Бажаємо подальших перемог!

 

 № з/п

ПІБ

учасника

Клас

навчання

Місце

Назва закладу освіти (повна)

1.

Жученя

Софія Сергіївна

6

І

Цепцевицький ліцей

2.

Титечко

Денис Васильович

6

ІІ

Коростський ліцей

3.

Смаглюк

Дмитро Олексійович

6

ІІ

Зеленська філія Сварицевицького ліцею

4.

Банацька

Катерина Миколаївна

6

ІІІ

Маловербченська гімназія

5.

Василець Анастасія Андріївна

6

ІІІ

Сарненський

ліцей № 5

6.

Арсенович Анастасія Олегівна

6

ІІІ

Колківський ліцей

7.

Земляний Ілля Андрійович

7

І

Дубровицький ліцей

8.

Волошин Олександр Миколайович

7

ІІ

Коростський  ліцей

9.

Воронова

Вікторія Павлівна

7

ІІ

Сарненський

ліцей № 4

10.

Мізюрко

Софія Ігорівна

7

ІІІ

Стрільський ліцей

11.

Колодинський

Андрій Віталійович

7

ІІІ

Сарненський

ліцей № 1

ім Т.Г. Шевченка

12.

Титечко Владислав  Васильович

8

І

Коростський  ліцей

13.

Болюк 

Христина Олегівна

8

ІІ

Сарненський

ліцей № 1

ім Т.Г. Шевченка

14.

Коркош

Ніка Володимирівна

8

ІІ

Дубровицький ліцей

15.

Ковальчук 

Ярослав Віталійович

8

ІІІ

Сарненський

ліцей № 2

16.

Карпець

Євгеній Романович

8

ІІІ

Сарненський районний ліцей «Лідер»

17.

Дерій 

Марія Сергіївна

8

ІІІ

Стрільський ліцей

18.

Ютовець

Вікторія Василівна

9

І

Дубровицький ліцей

19.

Ніколайчук Юлія

В’ячеславівна

9

ІІ

Сарненський  районний

ліцей «Лідер»

20.

Турчик 

Зоряна Іванівна

9

ІІ

Сарненський

ліцей № 1

ім Т.Г. Шевченка

21.

Красько

Аліна Дмитрівна

9

ІІІ

Берестівський ліцей

22.

Заєць  Владислав Володимирович

10

І

Любиковицький  ліцей

23.

Ковальчук

Іванна Федорівна

10

ІІ

Селецький ліцей імені Олега Ващишина

24.

Ющук

Іван Юрійович

10

ІІ

Рокитнівський

ліцей №1

25.

Бернацький

Єгор Ігорович

10

ІІІ

Дубровицький ліцей

26.

Семенович Анастасія

Романівна

10

ІІІ

Сарненський  районний

ліцей «Лідер»

27.

Буткевич Богдан Олександрович

11

І

Дубровицький ліцей

28.

Гурик

Тетяна Миколаївна

11

ІІ

Сарненський

ліцей №4

29.

Бриж

Марія Богданівна

11

ІІІ

Сарненський  районний

ліцей «Лідер»

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь