«Свідок» - це персональний воєнний щоденник українців

Дата: 03.11.2022 10:12

Ми всі є свідками незаконного вторгнення росії, тож про біль і страждання, про мужність і надію відтепер можна поділитись на порталі «Свідок».

Його автором є американська компанія, яка працює зі штучним інтелектом і розробляє проєкти для реалізації цілей ООН.

Фундацією AI for Good у співпраці з українцями розроблено і запущено кілька гуманітарних проєктів в Україні. Один з них - «Свідок» https://svidok.org

«Свідок» - це ваш особистий щоденник війни. Ви можете безпечно та надійно зберігати свій досвід життя під час російського вторгнення в Україну та зібрати докази всіх звірств та воєнних злочинів, які були скоєні росіянами.

Це безпечна та анонімна платформа. Дані вашого щоденника війни повністю захищені, завдяки багаторівневій системі безпеки.

Притягнемо росію до відповідальності!

Нехай ваші особисті історії та розслідування стануть архівом доказів воєнних злочинів росії в Україні. Не дозволяйте терору та звірствам російських лідерів та їхньої армії залишитися безкарними!