Жителів Сарненщини закликають зменшити споживання електроенергії.

Дата: 20.10.2022 14:15

Фото без опису

Якщо впродовж 20 жовтня на території Рівненської області вдасться зменшити споживання на 10% - буде можливість уникнути віялових відключень електроенергії.

????Енергетики країни потребують вашої допомоги!

Сьогодні на Рівненщині запроваджено графік обмеження споживання електричної енергії, а по окремих підприємствах – графіки обмеження споживання електричної потужності. Усі бізнес клієнти повідомлені про графіки обмеження.

???Звертаємося до усіх споживачів Рівненської області з проханням сьогодні та в подальшому максимально обмежувати споживання електричної енергії з 7.00 до 23.00. Для того, аби підтримати енергосистему, закликаємо споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі. Бізнес клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

У випадку, якщо нам вдасться зменшити споживання на 10%, нам вдасться уникнути застосування відключення цілих вулиць, мікрорайонів та населених пунктів.

Від кожного з нас, нашого економного споживання, залежить те, чи вдасться нам уникнути так званих віялових відключень.

????Зберігаємо спокій і економимо електроенергію!??????

Станом на 9.00 20 жовтня, електромережі ПрАТ «Рівнеобленерго» працюють у звичному режимі, без зауважень. Навантаження на мережу стабільне та звичне для осінньої пори.

????Наші енергетики постійно моніторять стан мереж. Про усі зміни повідомлятимемо на сторінці у Facebook та через особисті кабінети на офіційному сайті «Рівнеобленерго»

#Рівнеобленерго #віялові_відключення_електроенергії #обмеженняелектроенергії