З початку року до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло понад 6 мільярдів гривень платежів

Дата: 06.10.2022 09:00

За січень - вересень поточного року у розпорядження місцевих громад Рівненщини платниками податків спрямовано 6,2 млрд гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року це більше на 23,5 відсотка, або на 1,2 млрд гривень. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий.

Найбільшу питому вагу, а це понад 77 відсотків, у формуванні місцевих бюджетів Рівненщини складає податок на доходи фізичних осіб - 4,8 млрд гривень. Темп росту ПДФО до січня - вересня минулого року забезпечено на рівні 32 відсотки, що в абсолютній сумі становить понад 1,2 млрд гривень.

Єдиного податку від представників малого бізнесу надійшло до бюджетів громад майже 642 млн грн (10 відсотків від загальної суми надходжень).

Також серед бюджетоформуючих податків місцевих бюджетів:

- земельний податок та орендна плата, які надійшли до  бюджету в сумі 373 млн гривень;

- акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 116,5 млн гривень;

- податок на нерухоме майно — 86,9 млн гривень.

Дякуємо сумлінним платникам за підтримку економічної спроможності, як Рівненщини зокрема, так і України вцілому. Разом переможемо!