Понад 10 мільярдів податків до бюджету країни – Рівненщина тримає економічний фронт

Дата: 04.10.2022 16:03

Платники податків Рівненщини у складний воєнний час підтримують нашу державу, сумлінно сплачуючи до бюджету податки. Майже 10,3  млрд грн   надійшло до зведеного бюджету за січень – вересень до скарбниці країни від платників області. За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Рівненській області Владислава Грабового, такі надходження на 1,8 млрд грн, або 21,3 відс. перевищили відповідний показник минулого року.

Зокрема, до державного бюджету платники регіону сплатили 4,1  млрд грн, що на 622 млн грн, або на 18 відс. перевищує надходження за аналогічний період минулого року. До місцевих бюджетів надійшло 6,2 млрд грн, що на 1,1 млрд грн, або на 23,5 відс. більше ніж за січень - вересень 2021 року.

Крім того, надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні – вересні 2022 року становлять 6,7 млрд грн, що на 1,8 млрд грн, або на 36,9 відс. більше, ніж за цей період 2021 року.

Тож, сумлінно сплачуючи податкові платежі у час війни, представники бізнесу  долучаються до протидії ворогу. Вони тримають фінансову оборону нашої країни, сприяють її економічній підтримці та стабільності.

Дякуємо платникам за вчасно сплачені податки та фінансову підтримку держави!