Сарненська районна державна адміністрація
Рівненська область
Логотип Diia Державний Герб України

Оголошення про початок громадського обговорення отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 22.09.2022 16:22
Кількість переглядів: 34

Отримання (здобуття) дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для проммайданчика ТОВ «Завод металевих виробів».
          Основним видом діяльності проммайданчика є механічне оброблення металевих виробів. Джерелами забруднення атмосферного повітря є зварювальні та фарбувальні роботи, металообробні та деревообробні верстати, лабораторія, побутові котли, ремонтно-будівельна дільниця, лінія підготовки поверхні та нанесення антикорозійного покриття на металовироби.
          При експлуатації об'єкта в атмосферне повітря викидаються наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту, оксиди вуглецю, діоксид сірки, метали та їх сполуки, неметанові леткі органічні сполуки, аміак, натрію гідрооксид, хлористий водень, фтористий водень, епіхлоргідрин, азотна кислота, сірчана кислота, титану діоксид, масло мінеральне, емульсол, пил, метан.
          Валовий викид без врахування парникових газів складає до 20 т/рік.
          Викиди в атмосферу носять локальний характер і не перевищують гранично-допустимі нормативи атмосферного повітря в районі розміщення об’єкта.
          Місце провадження господарської діяльності: ТОВ «ЗМВ» знаходиться за адресою: 34504, Рівненська обл., Сарненський р-н, м. Сарни, вул. Соборна, 21