Дата: 19.09.2022 15:13

Опис вакансії посилання

Посадові обов’язки: Cкладання кошторисів, планів асигнувань та довідок змін протягом року; взяття бюджетних і фінансових зобов’язань, оформлення платіжних документів та подання їх в ДКСУ; нарахування заробітної плати; ведення меморіальних ордерів; підготовка  та подання звітів; подання персоніфікованих даних та інші поточні завдання.

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта за освітнім ступенем магістра (спеціаліста) професійного спрямування юридичного.

Прийом документів (резюме встановленого зразка) здійснюється до 15:00 год.        30 вересня 2022 року.

Контактні дані: Марковець Оксана Миколаївна

тел. +380666617403