Підприємства Рівненщини сплатили до бюджетів майже 33 мільйони гривень "екоподатку"

Дата: 30.08.2022 09:07

У січні-липні 2022 року підприємства Рівненської області спрямували до бюджетів усіх рівнів 32,9 млн грн екологічного податку, що на 3,8 млн грн перевищує минулорічні надходження. Відповідно до бюджетного розподілу до місцевих скарбниць спрямовано 9,2 млн грн, до державного бюджету –  23,7 млн гривень.

Нагадаємо, що звітним періодом з екологічного податку є календарний квартал, тому декларація подається протягом 40 календарних днів по закінченню кварталу, а податок сплачується протягом 10 календарних днів після граничного терміну подання декларації.

Відзначимо, в умовах дії воєнного стану для платників екологічного податку, зареєстрованих за місцем розміщення стаціонарних джерел забруднення, утворення радіоактивних відходів та тимчасове зберігання радіоактивних відходів на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями російської федерації, визначених Кабінетом Міністрів України, не нараховується та не сплачується за I, II, III та IV квартали 2022 року екологічний податок за всі обсяги та види забруднення, що здійснюються стаціонарними джерелами забруднення, передбачені законодавством України, та за всі обсяги утворених радіоактивних відходів та обсяги тимчасового зберігання радіоактивних відходів.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX