У Рівненській ОВА розповіли про алгоритм проведення масових заходів під час воєнного стану

Дата: 02.08.2022 17:05

???? Рада оборони області дозволила проведення масових заходів, проте за певних умов. Про врегулювання цього питання повідомив очільник області Віталій Коваль на своїй сторінці телеграм.

Так, проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших спортивних, освітніх, культурно-просвітницьких, релігійних, розважальних та видовищних масових заходів можливе якщо будуть виконані такі вимоги:

??письмове погодження заходу із місцевими органами влади не пізніше ніж за 5 робочих днів до проведення;

??можливе негайне припинення проведення масового заходу під час оголошення сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»;

??дотримання громадського порядку, пожежної безпеки учасниками масового заходу;

??наявність засобів першої медичної допомоги;

??кількість осіб заходу не повинні перевищувати розрахунок місткості найближчої захисної споруди.

????У документі також зазначено, що відповідальність за безпеку присутніх несуть організатори.

Окрім того, необхідно повідомляти про захід також місцеві органи Нацполіції та ДСНС.

Детальніше про це - у документі (https://bit.ly/3vuc02k)