Інформація щодо підтримки сільськогосподарських товаровиробників

Дата: 08.07.2022 11:15

В галузі рослинництва - з державного бюджету з 01.07.2022 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2022  №738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» якою затверджені Порядки, зокрема:

Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства;

Порядок надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства.

Ці Порядки визначають механізм використання коштів, передбачених Мінекономіки у загальному фонді за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Отримувачами грантів мають право бути суб’єкти господарювання — юридичні особи (крім юридичних осіб комунальної форми власності та суб’єктів господарювання державного сектору економіки) та фізичні особи — підприємці, які провадять діяльність у сфері вирощування сільськогоспкультур на землях, на які право власності та/або користування підтверджено належними правовстановлюючими документами.

Надання грантів отримувачам здійснюється Мінекономіки через системно важливі уповноважені банки.

Для отримання гранту отримувач подає заяву, яка формується отримувачем особисто або у відділенні уповноваженого банку засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг. Заява формується засобами Порталу Дія у довільній формі, відповідно до відомостей, передбачених у порядку затвердженому Постановою КМУ від 21.06.2022  №738. За посиланням - http://agroprom-rivne.gov.ua/articles/2022/07/06/granti-na-stvorennya-teplic-i-sadiv/;

Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Рівненської області на 2018 -2022 роки», якими передбачено часткову компенсацію вартості придбаного нового доїльного, холодильного та технологічного обладнання для переробки молока за рахунок коштів обласного бюджету суб’єктам господарювання, в тому числі фізичним особам – підприємцям, які займаються розведенням великої рогатої худоби молочних порід за посиланням -http://agroprom-rivne.gov.ua/articles/2022/07/04/chastkova-kompensaciya-vartosti-pridbanogo-doyilno/ .