Поліцейські наголошують мешканцям Сарненщини суворо дотримуватись правил поведінки та безпеки на водоймах, а також проводять відповідні профілактичні рейди

Дата: 05.07.2022 19:53

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

??Працівники Сарненського РВП наголошують мешканцям Сарненщини дотримуватись правил особистої безпеки під час купального сезону. ??

З початку літа на водоймах країни загинуло 22 дитини, тому, враховуючи кількість нещасних випадків, працівники ювенальної превенції спільно з поліцейськими офіцерами громади та поліцейськи сектору реагування патрульної поліції проводили профілактичні заходи із відпочивальниками на місцевих водоймах. ????????

Зокрема, було перевірено 32 водойми, наголошено на забезпеченні особистої безпеки та притягнуто до адміністративної відповідальності батьків неповнолітніх дітей, котрі знаходились без належного нагляду. ??????????????????????????????

Тож, вирушаючи відпочивати у місця з підвищеним рівнем небезпеки, а саме на річку чи ставок, слід посилити увагу, дотримуватись заходів безпеки та купатись лише у визначених для цього місцях??