Комісія з питань ТЕБтаНС Сарненського району прийняла рішення щодо подальших дій по ліквідації надзвичайної ситуації в м.Сарни

Дата: 26.06.2022 17:02

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Внаслідок ракетних ударів по м.Сарни 25.06.2022 постраждало 12 людей, з яких двоє перебувають у тяжкому стані в реанімації, ще шістьом надано медичну допомогу, нажаль, четверо загинуло.

З території білорусії ворогом обстріляно цивільні об'єкти інфраструктури: СТО, мийку та підприємство, що займалось ремонтом автомобілів.

На місці влучання правоохоронцями проводяться слідчі дії, після чого буде проведено розчищення території.

Сьогодні, комісія з питань ТЕБтаНС Сарненського району продовжила свою роботу, розпочату вчора безпосередньо на місці події.

Комісією прийнято відповідні рішення щодо подальших дій та вжиття заходів з ліквідації надзвичайної ситуації.

Що стосується пошкодженого майна:

громадяни можуть подати заявку для відшкодування зруйнованого майна у застосунку "Дія", а також зафіксувати факт пошкодження майна можна звернутвшись до Сарненської міської ради, при якій створені відповідні комісії.

Всі служби з ліквідації надзвичайних ситуацій району працюють в посиленому режимі.