ВАЖЛИВО ПРО «ПАКУНОК МАЛЮКА»

Дата: 02.06.2022 19:02

Фото без опису

???? Замість «бебі-боксу», який видається державою після народження малюка, батьки можуть отримати 6300 гривень на одну дитину.

????У період воєнного стану на ці кошти можна придбати дитячі товари у будь-яких магазинах. Про це зазначається у постанові Кабінету Міністрів України. Варто зауважити, що до початку війни, використати грошову компенсацію можна було лише в певних закладах торгівлі. Їх перелік, а це більше 8 тисяч торгових точок, в тому числі біля 450 інтернет-магазинів, зазначений у реєстрі.

???? Звернутися за грошовою компенсацією можна не пізніше ніж через 12 місяців із дня народження дитини. Для цього потрібно подати заяву та визначений перелік документів до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Якщо з документами все гаразд, сума компенсації надходить на спеціальну картку.

#пакунокмалюка