Завдяки відповідальності та патріотизму платників податків Рівненщини до Держбюджету надійшло 2071,6 млн гривень

Дата: 02.06.2022 09:56

Сьогодні, у складний воєнний час, економічна стабільність нашої країни залежить, насамперед, від платників податків, які продовжують працювати, підтримувати нашу державу та сумлінно сплачувати податки. Завдяки їх громадянській позиції та патріотизму український бюджет стабільно наповнюється.

Бізнес Рівненщини теж працює, зберігає робочі місця та виплачує заробітну плату, сплачує податки.

Протягом січня – травня поточного року платниками краю до Державного бюджету сплачено 2071,6 млн гривень. Це у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 123,4 млн грн або на 6,3 відсотки.

Збір по ПДВ з початку року склав 857,7 млн грн, податку на прибуток підприємств надійшло 240,4 млн грн – це на 18,4 млн.грн, або на 8,3 відсотки більше січня-травня минулого року.

За 5 місяців цього року до Держбюджету надійшло 622,8 млн грн податку з доходів фізичних осіб, ріст – плюс 21,7 відсотків, або 111,2 млн грн,  військового збору надійшло 230,1 млн грн, до минулого року приріст 18,9 відсотків, або 36,5 млн грн.

Частини чистого прибутку сплачено платниками в сумі 37,9 млн грн, що перевищує рівень минулого року вдвічі (+18,7 млн грн).

Дякуємо всім платникам за фінансову підтримку нашої держави!

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX