Благодійну допомогу у вигляді будівельних матеріалів надали підприємці Сарненщини для відділу прикордонної служби «Дубровиця»

Дата: 04.05.2022 17:15

?Благодійну допомогу у вигляді будівельних матеріалів надали підприємці Сарненщини для потреб прикордонників

З перших днів війни бізнес Сарненщини активно працює аби забезпечити надійний тил для наших захисників. Також вони не забувають про благодійну допомогу для військовослужбовців та волонтерів.

??Сьогодні будівельні магазини «Квадратний метр», «Будівельник», «Ната» та «Наш Дім» передали будівельні матеріали для відділу прикордонної служби «Дубровиця».

Зазначена допомога дасть можливість нашим прикордонникам зміцнити свої позиції та посилити захист державного кордону.

Влада, бізнес та волонтери об’єднують зусилля для єдиної мети – Перемоги нашої держави.

????Вдячний соціально-відповідальному бізнесу Сарненщини за значний внесок для підтримки нашої держави .

Сьогодні кожен з нас тримає власний фронт та не залишається байдужим до потреб інших.

Тож, разом до Перемоги!

Все буде Україна!????????