Ліси Рівненщини поповнили бюджет держави на майже 30 мільйонів гривень

Дата: 26.04.2022 08:02

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що станом на 01.04.2022 року на Рівненщині суб’єктами  господарювання за користування лісовими ресурсами Рівненщини до зведеного бюджету сплачено 29,4 млн гривень.

Зокрема, лісокористувачі області поповнили місцеву скарбницю та 21,8  млн грн  та 7,6 млн грн надійшло до державного бюджету.

Нагадаємо, що згідно зі ст. 256.2.1. - 256.2.4. Податкового кодексу України, об’єктом оподаткування рентною платою є не тільки деревина, заготовлена в порядку рубок головного користування, але й деревина, заготовлена під час проведення заходів щодо поліпшення якісного складу лісів, з розчищення лісових ділянок, вкритих лісовою рослинністю у зв’язку з будівництвом шляхів, трубопроводів тощо. До цього переліку відносяться і другорядні лісові матеріали, зокрема, заготівля живиці, кори, пнів та інших лісових матеріалів та побічні лісові користування, як заготівля дикорослих плодів, грибів, ягід, лікарських рослин, збирання лісової підстилки та заготівля очерету.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX