Начальник Сарненської РВА Олександр Кохан сьогодні з робочим візитом відвідав Рокитнівську територіальну громаду

Дата: 25.04.2022 20:10

?Сьогодні з робочим візитом відвідав Рокитнівську територіальну громаду.

Разом з Рокитнівським селищним головою Григорій Таргонський обговорили ряд актуальних питань діяльності громади у воєнний період, зокрема роботу добровольчих формувань територіальної громади.

??У рамках робочого візиту відвідали одного з найпотужніших виробників склотари на території області- Рокитнівський скляний завод.

Попри воєнний стан підприємство не припинило свою роботу, а навпаки доклали максимум зусиль аби працювати на повну потужність та підтримати економіку країни.

?В Україні тару із Рокитнівського склозаводу купують відомі компанії і бренди. Марка заводу користується попитом і за кордоном, тож значна частина продукції йде на експорт.

Це один з прикладів соціально-відповідального бізнесу, який сплачує податки та підтримує обороноздатність країни.

??На жаль, під час візиту на Рокитнівщину виявили й осіб, які попри війну в країні намагаються підзаробити.

Разом з начальником Сарненський районний відділ поліції Олександром Луциком виявили нелегальну АЗС ??на якій, без всіх необхідних документів, продавали пальне. На місце була викликана слідчо-оперативна група для фіксації факту порушення.

Зазначу, що всі хто хоче підзаробити у незаконний спосіб будуть суворо покарані, згідно норм закону.

??Тож, усіх закликаю до правопорядку на території району. Будьмо відповідальні у складний для країни час.