Освіта під час війни. Як зараховуватимуть дітей до 1 класу.

Дата: 20.04.2022 11:30

????????Освіта під час війни. Як зараховуватимуть дітей до 1 класу.

????У Міністерстві освіти і науки України пояснили, яким чином прийматимуть на навчання першокласників.

?Зарахування до 1 класу здійснюється, як і раніше, за заявою одного із батьків у заклад за територіальною приналежністю.

?Необхідно надати такі документи:

?- копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії надається оригінал відповідного документа);

?- оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”.

?????????Проте, з урахуванням умов воєнного стану, внесено деякі зміни. Так, у родин, які змушені були переїхати, зазначених документів може не бути. Діти з таких сімей мають бути зараховані до закладу освіти без подання вказаних документів.

?????Якщо батьки не мають оригіналу свідоцтва про народження, керівник закладу освіти повинен поінформувати органи опіки й піклування за місцем проживання дитини чи розташуванням закладу з метою сприяння в оформленні відповідного документу.

????Коли ж документи на зарахування до 1 класу подають особи, які є внутрішньо переміщеними, але не зареєстрованими на території, де розміщений заклад освіти, то він сприяє їхній реєстрації й не відмовляє у прийомі документів.