Триває моніторинг цін на соціально значущі товари

Дата: 06.04.2022 15:58

?На Сарненщині продовжують перевіряти ціни на продукти. Відтак, сьогодні робоча рейдова група, під керівництвом заступника голови Сарненської РВА Руслани Савчук, у складі представників органів місцевого самоврядування, фахівців держпродспоживслужби, ГУДПС провели моніторинг цін на товари соціального значення у закладах торгівлі міста Сарни.

??Зазначимо, що до переліку таких товарів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 року № 223 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. № 1548» увійшли: борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб,крупа гречана,крупа вівсяна, свинина, яловичина, птиця (тушки курячі), молоко, масло вершкове, сметана, яйця курячі, олія соняшникова, цукор кристалічний, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, буряк, морква, картопля, етанол (розчин 96%), нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні, бензин (марки А-92, А-95), дизельне пальне, газ скраплений для автомобілів.

?«Більшість суб’єктів господарювання виконують вимоги чинного законодавства та встановлюють ціни з дотриманням гранично допустимої торгівельної надбавки 10%. Такі рейди будуть проводитись і надалі по інших населених пунктах району. Наше завдання не допустити необґрунтованого підняття цін на продукти першої необхідності», - наголосила Руслана Савчук.

Робота триває.