Дата: 05.04.2022 18:38

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

?05 квітня 2022 року відбулась селекторна нарада під головуванням начальника Рівненської обласної військової адміністрації Віталія Коваля.

Участь у нараді в режимі відеоконференцзв’язку взяли начальник Сарненської районної військової адміністрації Олександр Кохан, заступники голови Сарненської РДА Любов Мацигон, Руслана Савчук, начальник Сарненського РТЦТ та СП Тарас Павлюк та начальники окремих структурних підрозділів РДА.

??У ході наради учасники обговорили відновлення роботи дошкільних навчальних закладів. Наразі Департамент освіти і науки Рівненської ОВА формує остаточний перелік ЗДО, що зможуть працювати у нинішніх умовах, веде консультації з керівниками закладів та вивчає запити батьків.

??Нагадаємо, що ЗДО можуть працювати лише за умови наявності захисної споруди (укриття), дотримання санітарно-епідеміологічних вимог й температурного режиму.

?Також учасники наради обговорили координацію роботи гуманітарного напрямку, виконання місцевих бюджетів за перший квартал 2022 року та інше.