Сарненська районна державна адміністрація
Рівненська область

Дата: 27.03.2022 15:45
Кількість переглядів: 67

Бронежилети та каски прирівняли до гуманітарної допомоги. Тепер для їх ввезення потрібна лише декларація.????

?Про це повідомила Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

?Також спрощено ввезення наступних товарів: пластин для бронежилетів, переносних радіостанцій нецивільного призначення, БПЛА та квадрокоптерів нецивільного призначення, біноклів, оптичних труб і монокулярів нецивільного призначення, коліматорних й оптичних прицілів нецивільного призначення, а також тепловізорів і приладів нічного бачення. Для їх ввезення потрібен лише гарантійний лист кінцевого користувача.

????Ввозимо та допомагаємо нашим військовим.

????????Працюємо на перемогу спільно!