Дата: 24.03.2022 16:59

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

?24 березня 2022 року відбулась селекторна нарада під головуванням начальника Рівненської обласної військової адміністрації Віталія Коваля.

??Участь у нараді в режимі відеоконференцзв’язку взяли начальник Сарненської районної військової адміністрації Олександр Кохан, заступники голови Сарненської РДА Любов Мацигон, Руслана Савчук, голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук, голови територіальних громад, начальники окремих структурних підрозділів РДА.

У ході наради були обговорені заходи щодо забезпечення організації весняно-польових робіт, механізми підтримки для суб’єктів сільськогосподарської підприємницької діяльності, реєстрація та соціальний захист внутрішньо переміщених осіб, порядок отримання гуманітарних вантажів, їх облік та використання.

Також учасники наради обговорили роботу Центру економічного розвитку та релокації бізнесу, який відсьогодні запрацював на Рівненщині.

Його мета - супровід переведення бізнесу із постраждалих від війни регіонів у Рівненську область.

Щоб скоординувати роботу в цьому напрямку, діє гаряча лінія 0 800 332 723 та бот у телеграмі @rivnerelocation_bot